KONST / Litografier / Litografier 10676502
nr 1067 6502
Wilhelm Wieger
(1890-1964)
Litografier, 5 st. Wilhelm Wieger (1890-1964), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 60x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:01:16
7/11 10:42:02